Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

 
Poilsiavietė Kėdainių rajone LANKUTĖ
Nepamirštamas ilgasis Joninių savaitgalis Lankutėje

Nepamirštamas ilgasis Joninių savaitgalis Lankutėje

Jau tradiciškai poilsiavietėje “Lankutė” Jonines švenčia gausus būrys bičiulių.
Šiais metais Joninių šventė buvo minima net 4 dienas! Lankytojai keitė vieni kitus (jų suskaičiuota per 40), o šurmulys nenutilo iki pat ryto.

 

Svečiai suspėjo pasimėgauti visais poilsiavietės malonumais. Drąsiausi, nepabūgę lietaus, leidosi į nepamirštamą ir adrenalino kupiną baidarių žygį, po kurio grįžo permirkę iki paskutinio siūlo. Kiti laiką leido žvejodami tvenkinyje, linksmai besišnekučiuodami terasoje ar besišildydami prie laužo. Pirtis “Lankutėje” kūrenosi beveik be pertraukos. Visi, ištroškę šilumos, turėjo galimybę sušilti ir sudalyvauti pirties procedūrose.

 

Šiais metais taip pat neapsieita ir be tradicinio tinklinio turnyro, kuriame, kaip ir visuomet, nugalėjo draugystė. Na o viską vainikavo didžiulis Joninių laužas, vaikščiojimas per žarijas, dainos, šokiai ir linksmybės iki pat ryto.

 

Dėkojame už svečių sukurtas teigiamas mintis ir emocijas, kurios lydėjo visą ilgąjį savaitgalį! Iki pasimatymo kitais metais!

 

.